نوشته ها

به مناسبت روز جهانی گردشگری درگلستان صورت گرفت

ارسال شده توسط :

به مناسبت روز جهانی گردشگری  درگلستان صورت گرفت

((پاکسازی مناطق نمونه گردشگری کبودوال ،آق سو و ساحل بندرگز))

به مناسبت روز جهانی گردشگری، طی مراسمی با حضور مدیر کل، جمعی از معاونین و کارکنان اداره کل، راهنمایان گردشگری، انجمن دوستداران میراث فرهنگی، مناطق نمونه گردشگری کبودوال،آق سو وساحل بندرگز پاکسازی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، مدیر کل این دستگاه اجرایی در این راستا گفت: تمیزی مناطق گردشگری استان، نشانه ارزشمند بودن و در راستای تکریم بازدید کنندگان خواهد بود.

قربان عباسی با تشکر و قدردانی از حضور افراد شرکت کننده در این مراسم افزود: امید است این برنامه بعنوان الگویی در جهت ارج نهان به صنعت گردشگری استان و توسعه زیرساخت های مناسب در مناطق نمونه گردشگری و ترویج حفاظت از آثار طبیعی وگردشگری استان قرار گیرد و تداوم یابد.

وجود آبشارهای طبیعی، زیبا و رویایی، گلستان را به استان آبشاران در کشور و منطقه مبدل کرده بطوریکه نظیر آن در کمتر گوشه ای از جهان می توان دید. منطقه کبودوال نیز با داشتن امکاناتی برای جلب توریست از نقاط مهم تفرجی استان گلستان محسوب می شود.

مناطق نمونه گردشگری آق سو و ساحل بندرگز نیز از مناطق  مهم گردشگری استان می باشد که سهم بسزایی در جذب گردشگر و مسافر دارند و هر ساله طبیعت دوستان زیادی برای بهره مندی از جاذبه ها به گلستان سفر می کنند.

حمید منوچهری

 مدیر روابط عمومی وامور فرهنگی

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons