نوشته ها

به مناسبت هفته گردشگری

ارسال شده توسط :

به مناسبت هفته گردشگری

((از بازنشستگان و خادمین افتخاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان تجلیل شد))

سرپرست اداره ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري کاشان در مراسم تجليل از کارکنان بازنشسته اظهار کرد: نيروي انساني سرمايه اصلي سازمان‌ها در عرصه کار و فعاليت است.

به گزارش روابط عمومی اداره ميراث فرهنگي ،صنايع دستي وگردشگري کاشان،”مهران سرمدیان” سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان، در این مراسم که در سفره خانه سنتی عباسی برگزار شد، اظهار داشت: بازنشستگان نیروهای توانای ما هستند که می توانند با استفاده از تجارب خود، ما را در انجام امورات همراهی کنند.

 “سرمدیان” افزود: همکاران بازنشسته بايد مفتخر باشند که در کمال صداقت و درستکاري بهترين سال‌هاي عمر خود را در سنگر خدمت رساني به مردم و در جهت تحقق اهداف سپري کرده و با سربلندي به افتخار بازنشستگي نائل آمده‌اند.

در ادامه این مراسم “سیف الله امینیان” ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم در کنار همدیگر بودن را نعمتی بزرگ خواند و  اقدام این اداره را ستود.

مدیر کل اسبق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،افزود: از خداوند خواستاریم که تفکر جهادی را در بین ما زنده نگاه دارد چرا که داشتن تفکر جهادی در همه عرصه ها،دغدغه ای است که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشته اند.

معاون اسبق سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري هدف از برگزاري اين مراسم را پاسداشت زحمات وتلاش هاي خالصانه و تأثيرگذار بازنشستگان این اداره در طول خدمت دانست و ادامه داد: باید بتوانیم به هر طریق ممکن از پتانسیل بالقوه نیروهای بازنشسته در راستای تحقق اهداف سازمان استفاده کنیم.

وي تصريح کرد: بازنشستگي در واقع مرحله ‌اي از زندگي کارکنان است که ديگر ضرورتي ندارد تا کار و فعاليت کنند و مي‌ توانند در خانه بمانند و به کارهاي مورد علاقه خود بپردازند.

“سیف الله امینیان” در خاتمه با اشاره به اينکه بازنشستگي نقطه آغاز تقويت قواي روحاني است تاکید کرد: جهت تکريم و حل مشکلات بازنشستگان تمام تلاش خود را جهت تشکیل کانون بازنشستگان اداره ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري را به کار خواهيم بست و از راهنمايي ها و تجارب شما عزيزان به نحو احسن استفاده خواهيم برد.

 گفتنی است؛ در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از  40بازنشسته اداره ميراث فرهنگي ،صنايع دستي وگردشگري کاشان و  6خادم افتخاری میراث که بدون هیچ چشمداشتی سالها یاریگر میراث فرهنگی در حفظ و نگهداری آثار تاریخی بوده اند،تجلیل به عمل آمد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons