نوشته ها

بیش از ۱۰۰هزار نفر مسافر در تعطیلات عید فطر از استان کرمانشاه بازدید کردند

ارسال شده توسط :

بیش از ۱۰۰هزار نفر مسافر در تعطیلات عید فطر از استان کرمانشاه بازدید کردند

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردش استان کرمانشاه))

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه گفت:بیش از ۱۰۰هزار نفر مسافر در تعطیلات عید فطر از استان کرمانشاه بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردش استان کرمانشاه مهندس علی فعله گری با اعلام این خبر، اظهار داشت: در ایام تعطیلات عید سعید فطر استان کرمانشاه مورد توجه مسافرین قرار گرفته است و بسیاری از گردشگران از اماکن گردشگری استان دیدن کردند.

وی با بیان اینکه بیش از یک صد هزار مسافر در این ایام وارد استان کرمانشاه شده اند، اظهار داشت: از این تعداد بیش از ۳۰ هزار نفر از اماکن تاریخی و گردشگری زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی استان بازدید کرده اند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، خاطر نشان کرد: طی این مدت بیش از ۱۶ هزار نفر از مجموعه آثار تاریخی طاق بستان بازدید کرده اند و این مجموعه تاریخی فرهنگی با وجود مشکلات خشکی چشمه های آن بیشترین آمار بازدید کننده را به خود اختصاص داده است.

مهندس فعله گری افزود: بر اساس آمار دریافتی در این مدت سه روز تعطیلات حدود سه هزار نفر در هتل ها و مهمان پذیر های استان کرمانشاه اقامت داشته اند که شامل ۲ هزار و ۸۱۰ ایرانی و ۱۵۶نفر مسافر خارجی بوده اند. گفتنی است، استان کرمانشاه با بیش از ۴ هزار اثر تاریخی و طبیعی شناخته شده در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons