نوشته ها

بیش از ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تردد وسیله نقلیه در گلستان ثبت شد

ارسال شده توسط :

بیش از ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تردد وسیله نقلیه در گلستان ثبت شد

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ))

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان گلستان گفت: از ابتدای ۲۷ اسفند تا پایان روز ۱۳ فروردین امسال بیش از ۵ میلیون و ۴۴۶ هزار تردد در استان گلستان ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی گلستان، مهدی میقانی با اشاره به پایان تعطیلات نوروزی و میزان تردد در جاده های استان اظهار داشت: براساس گزارش سامانه های برخط در مناطق مختلف استان از ابتدای ۲۷ اسفند تا پایان روز ۱۳ فروردین امسال بیش از ۵ میلیون و ۴۴۶ هزار تردد در استان گلستان ثبت شده است.

وی افزود: بیشترین تردد در این مدت در محور گرگان به علی آباد کتول با نرخ تردد ۸۴۵ خودرو بوده و در مجموع ۳۶۴ هزار تردد خودرو در این محور ثبت شده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه ‌های استان گلستان تصریح کرد: محور توسکستان (شاهرود-گرگان)، محور گلوگاه – کردکوی، محور خوش ییلاق- آزاد شهر و محور جنگل گلستان – سه راهی کلاله، چهار محور اصلی هستند که بیشترین تردد های ورودی استان از این محورها انجام شده است.

میقانی گفت: در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای نیز در این مدت ۲۰۷ هزار نفر از ناوگان حمل و نقل عمومی درون و برون شهری در استان گلستان استفاده کرده اند.

وی اظهار کرد: با توجه به انجام ۹۰ درصد حمل‌ و نقل و جابه‌ جایی کشور به‌ صورت جاده‌ای، ۲ هزار و ۲۵۰ دستگاه ناوگان حمل‌ و نقل مسافری شامل اتوبوس، مینی ‌بوس و سواری در ایام نوروز ارائه خدمت کردند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه ‌های استان گلستان افزود: سال گذشته ۲۸ تردد شمار در جاده‌های استان گلستان فعال بود که امسال تعداد آن به ۳۸ تردد شمار افزایش یافت و ۱۶ دوربین نظارتی نیز در حوزه پلیس راهور و پلیس ‌راه امنیت جاده‌ها را تأمین کردند.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons