نوشته ها

تجلیل از کار آفرینان و تولید کنندگان نمونه شهرستان گنبد کاووس

ارسال شده توسط :

تجلیل از کار آفرینان و تولید کنندگان نمونه شهرستان گنبد کاووس

(( میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان گنبد کاووس ))

همایش جشن اشتغال و اقتصاد مقاومتی در گنبد کاووس به مناسبت هفته دولت و با تقدیر از کار آفرینان و تولیدکنندگان برتر اداره میراث فرهنگی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان گنبد کاووس : در این همایش که با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس و رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان و مدیران شهرستان برگزار شد.

رضا پور مهدی رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گنبد کاووس گفت : با توانمند سازی کارگاههای کوچک و زود بازده و مشاغل خانگی در رشته های مختلف صنایع دستی شاهد رشد بیشتر اشتغال و کاهش نرخ بیکاری خواهیم بود به طوری که نقش بسزایی در فعالیت‎های اقتصادی و اجتماعی جامعه خواهد داشت.

وی همچنین در ادامه افزود: در این مراسم از کار آفرینان برتر در حوزه مشاغل خانگی و هنرمندان فعال صنایع دستی شهرستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس و دیگر مدیران این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

پور مهدی در پایان افزود: در این همایش از کار آفرینان و تولید کنندگان نمونه و از آقای امید اهرزاد از هنرمندان صنایع دستی این اداره که به عنوان تولید کننده برتر شهرستان برگزیده شده بود نیز تجلیل بعمل آمد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons