نوشته ها

تشریح ویژه برنامه های هفته دولت در میراث فرهنگی گیلان

ارسال شده توسط :

تشریح ویژه برنامه های هفته دولت در میراث فرهنگی گیلان

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

ویژه برنامه های اجرایی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان در هفته دولت تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ؛ رضا علیزاده در تشریح این خبر؛ هفته دولت را فرصتی مغتنم برای انعکاس جلوه های از تلاش خدمتگذاران نظام و تعامل بخش خصوصی در راستای آبادانی ایران زمین خواند و ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: ارائه عملکرد دولت باید بصورت شفاف صورت گیرد.

وی تصریح کرد: رویکرد دولت یازدهم تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه است و زمینه تحقق این امر و افزایش اعتماد عمومی مردم نسبت به دولت، بیان اقدامات و عملکرد دولت به شهروندان می باشد.

وی از هفته دولت به عنوان گفتمان وحدت‌ بخش و آینده ‌محور یاد کرد که تبیین موضوعات مختلف را به دنبال داشته است.

این مسئول به بیان اقدامات قابل اجرا از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در هفته دولت پرداخت و افزود: افتتاح هتل آپارتمان بارنیک و هتل آپارتمان یسری در بندر انزلی ، افتتاح مجتمع اقامتی گردشگری ستاره ابریشمی در لاهیجان و هتل ستاره زیتون در رودبار با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در ایام هفته مبارک دولت صورت می گیرد.

علیزاده با اشاره به اهمیت فعالیت های صنایع دستی در اشتغالزایی و معرفی داشته های فرهنگی گیلان، از افتتاح دو کارگاه خراطی، دو کارگاه سفالگری و نیز افتتاح یک کارگاه دوخت لباس محلی در سطح استان طی هفته دولت خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان خاطرنشان نمود: آنچه که بعنوان یک عنصر قابل اتکا در امر گردشگری استان مطرح است، تعدد دفاتر خدمات مسافرتی معتبر با خدماتی منحصر بفرد می باشد که انگیزه ای برای علاقمندان به گردشگری خواهد بود.

افتتاح یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در رشت از دیگر برنامه های قابل اجرا طی هفته دولت امسال خواهد بود که علیزاده به آن اشاره کرد.

لازم بذکر است که افتتاح پروژه های مذکور موجبات اشتغال دائم بیش از ۱۰۰نفر و اشتغال موقت بیش از۳۰ نفر را فراهم می آورد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons