نوشته ها

تشکیل ستاد خدمات سفر تابستانه در شهرستان کردکوی

ارسال شده توسط :

تشکیل ستاد خدمات سفر تابستانه در شهرستان کردکوی

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان))

در راستای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران در ایام تابستان امسال، ستاد خدمات سفر تابستانه در شهرستان کردکوی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، فرماندار شهرستان کردکوی ضمن اینکه از تشکیل ستاد خدمات سفر تابستانه و ستاد اسکان مسافران در طرح تابستانه امسال در شهرستان کردکوی خبر داد، افزود: بمنظور رفاه حال مسافران و گردشگران در طرح تابستانه و ارائه خدمات مناسب در سطح شهرستان، ۴ مدرسه برای اسکان مسافران در نظر گرفته شد که در مجموع ۲۵ کلاس به وسایل پذیرایی و خدماتی مجهز و آماده سرویس دهی به مسافران می باشد.

مجتبی جمالی با اشاره به تمهیدات و تدابیر اتخاذ شده در این مراکز اسکان گفت: این ستاد آمادگی پذیرش مسافران بیشتری را در سطح شهر و حتی در سطح برخی از روستاهای این شهرستان نیز دارد.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان اظهار امیدواری کرد ؛ دستگاههای متولی با همکاری و هماهنگی همچون سنوات قبلی در ارائه خدمات مناسب در جلب رضایت نسبی مسافران و گردشگران، تلاش نمایند تا شرایط برای جذب و پذیرش گردشگران مسافران بیشتر در سالهای آینده فراهم شود.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons