نوشته ها

تعلیق سه ماهه شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی توچال سیر در مشهد

ارسال شده توسط :

تعلیق سه ماهه شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی توچال سیر در مشهد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از تعلیق سه ماهه شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی توچال سیر در مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، رجبعلی لباف خانیکی با اعلام این خبر گفت: با توجه به بررسی عملکرد این شرکت و برابر بند ۳ مصوبه دهمین کمیسیون فنی نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی استان که در تاریخ ۱۵ بهمن ماه سال جاری برگزار شد و در اجرای مواد۲۱،۲۰و۱۷ آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی موصب ۲۷/۳/۱۳۸۰ مجوز فعالیت این شرکت از تاریخ ابلاغ این نامه به مدت ۳ ماه تعلیق می گردد.

وی افزود: این شرکت باید طبق ماده ۱۹ آئین نامه مذکور در زمان تعلیق از هر گونه فعالیت و ایجاد تعهد جدید خود داری نماید و در غیر این صورت فعالیت آن شرکت لغو خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی، واحدهای اقامتی و تاسیسات گردشگری در استان اضافه کرد: با توجه به اینکه در آستانه نوروز ۹۴ قرار داریم به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و مطلوبتر به زائران و مسافران نوروزی نظارت های این اداره کل نیز شدت یافته است.

لباف خانیکی خاطر نشان کرد: درخواست ما از زائران و مجاوران امام هشتم (ع)، این است که در صورت مشاهده ه گونه تخلف مراتب را از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۶۱۱۰ و نیز تلفن گویای ۳۷۰۴۵ اعلام نمایند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons