نوشته ها

تفاهم اداره کل میراث فرهنگی و صندوق کار آفرینی امید استان جهت رونق حمل و نقل گردشگران

ارسال شده توسط :

تفاهم اداره کل میراث فرهنگی و صندوق کار آفرینی امید استان جهت رونق حمل و نقل گردشگران

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد ))

طی تشکیل جلسه مشترک اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد، صندوق کار آفرینی امید و تاکسی گردشگری استان یزد تفاهم نامه ای در راستای حمایت از تاکسی گردشگری استان و حمل و نقل و جابجایی گردشگران داخلی و خارجی منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی، امورفرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد، سید مصطفی فاطمی در این جلسه اظهار داشت: در اجرای سیاستهای دولت با توجه به لزوم استفاده بهینه از ظرفیت های گردشگری کشور و ارتباط تنگاتنگ صنعت گردشگری با تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، انعقاد این تفاهم نامه سه جانبه ضروری به نظر رسید.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد افزود: حمایت مالی صندوق در تأمین خودروهای شرکت تاکسی گردشگری برای فعالیت در مسیرهای شهری و بین شهری صرفاً جهت جا به جایی گردشگران داخلی و خارجی می تواند کمک شایانی در افزایش حضور گردشگران در استان و همچنین رضایتمندی آنان نماید.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به تقاضای گردشگران از دیدنی ها و جاذبه های استان اقدام به تاسیس تاکسی گردشگری و استفاده از خودروهای مناسب در این بخش گردید که با این تفاهم نامه تسهیلات کم بهره به بهره برداران اعطاء خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به شکل گیری اولین تاکسی گردشگری کشور در استان یزد، امید است با همکاری و نگاهی گردشگر پذیر به این مبحث رفاه گردشگران ورودی به استان در بحث حمل و نقل نیز فراهم گردد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons