نوشته ها

تقدیر از بانوان شاغل در میراث فرهنگی استان گیلان به مناسبت روز زن

ارسال شده توسط :

تقدیر از بانوان شاغل در میراث فرهنگی استان گیلان به مناسبت روز زن

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

به مناسبت روز زن و پاسداشت مقام مادر از بانوان شاغل در میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، روز گذشته طی مراسمی از بانوان شاغل در این اداره کل به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و پاسداشت مقام مادر تقدیر شد.

رضا علیزاده با گرامیداشت این ایام مبارک گفت: زنان ایران اسلامی با حضور موثر در عرصه های مختلف اعتقادی، دینی، اجتماعی و فرهنگی نقش اساسی در ثبات و پایداری جامعه دارند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با بیان اینکه در سالهای اخیر حضور زنان در جایگاه های مختلف اجتماعی و اداری باعث شکوفایی و پویایی نهادها شده است، اذعان داشت: زنان ایرانی با الگو برداری از بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه(س)و توجه به هنجارهای اجتماعی توانسته اند در هر گرایشی موفق عمل نمایند و استقلال خود را به جهانیان اثبات نمایند.

وی اعتقاد دولت تدبیر و امید را توجه به استعداد و پتانسل زنان دانست و افزود: حضور بانوان در عناوین سیاسی و توجه به مسائل حوزه زنان با روی کار آمدن دولت کنونی بیش از پیش یه چشم می خورد.

علیزاده همچنین به فعالیت های انجام شده در این اداره کل اشاره کرد و افزود: آنچه که باعث موفقیت در اجرای برنامه های صورت گرفته بوده همت و دقت بالای بانوان کارمند می باشد.

این مسئول از بانوان این اداره کل خواست تا با اقدام و عمل همسو با دولت در راستای رسیدن به اهداف سازمانی تلاش کنند.

گفتنی است در پایان این نشست بانوان کارمند ، با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل شدند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons