نوشته ها

تقدیر از هنرمندان فعال در جشنواره اقوام و همایش علوم گردشگری به مناسبت هفته گردشگری

ارسال شده توسط :

تقدیر از هنرمندان فعال در جشنواره اقوام و همایش علوم گردشگری به مناسبت هفته گردشگری

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان))

به مناسبت هفته گردشگری دو نشست دوستانه هم فکری با حضور مدیر اداره میراث شهرستان گرگان و فعالان حوزه صنایع دستی شهرستان در اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وامورفرهنگی این اداره کل، در این نشست یاسر قندهاری مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن عید غدیر و دهه امامت و ولایت و خسته نباشید به هنرمندان گفت : هدف از برگزاری این نشست ها مطرح شدن مشکلات هنرمندان، ارائه راهکارها پیشنهادی برای رفع آن‌هاست تا بتوانیم با هم فکری بخش خصوصی و بخش دولتی و استقاده از توان و پتانسیل بخش خصوصی و دولتی به ضعف ها و مشکلات موجود رسیدگی کنیم.

وی با اشاره به بازدید های اخیر انجام شده از کارگاه های هنرمندان شهرستان گفت : این بازدید ها لازمه کار ماست تا بتوانیم با کار هنرمندان و مشکلات موجود آن‌ها آشنا شده و با مطرح کردن آن ها در نشست های هم فکری سعی شود تا در کنار هم نقاط مثبتی و که وجود دارد را تقویت و نقاط ضعف موجود را نیز پوشش دهیم.

مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان با ابراز آمادگی در همکاری با هنرمندان تاکید کرد که خانه صنایع دستی خانه خود هنرمندان است و لازمه ی پیشرفت و خروجی مناسب حضور فعال وموثر هنرمندان حوزه صنایع دستی و ارائه طرح و برنامه توسط آن‌هاست .

شایان ذکر است در این نشست قرار بر آن شد تا هنرمندان مشکلات و نظرات و طرح ها و راهکارهای خود را به صورت مکتوب به اداره میراث شهرستان ارائه دهند تا در نشست های بعدی با کارشناسان اداره میراث مورد پیگیری و بررسی قرار گیرند.

همچنین در این نشست از هنرمندان فعال در نمایشگاه ها با اهداء لوح تقدیر و تشکر شد.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons