نوشته ها

تقدیر رئیس خانه مطبوعات کشور از روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی استان سمنان

ارسال شده توسط :

تقدیر رئیس خانه مطبوعات کشور از روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی استان سمنان

((میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان سمنان))

رئیس خانه مطبوعات كشور و مدیر مسئول روزنامه‌ کشوری مردم سالاری و پیام استان سمنان با ارائه لوح تقدیر و هدایایی از روابط عمومی شماری از دستگاههای اجرایی و اداره كل میراث فرهنگی استان سمنان تجلیل كرد. به گزارش روابط ‌عمومی اداره کل میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان سمنان، «مصطفی كواكبیان» در جلسه تقدیر از روابط عمومی های برتر دستگاههای اجرایی استان سمنان، اظهار داشت: روابط عمومی باید پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشد. وی با تاکید بر اینکه واقعیت های موجود باید توسط روابط عمومی تبیین شود، گفت: روابط عمومی‌ ها می‌ توانند نقش مهمی در اصلاح امور داشته باشند.

سرپرست روزنامه پیام استان سمنان نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت 23 ساله روزنامه پیام در استان سمنان، اظهار داشت: تداوم كار این روزنامه مرهون همكاری روابط عمومی دستگاه‌ های اجرایی است. «ابوالقاسم كواكبیان» با تاكید بر اینكه برقراری ارتباط بین مردم و مسئولان از وظایف مهم روابط عمومی‌هاست، گفت: در این راستا از دو سال گذشته تا كنون واحد روابط عمومی در روزنامه پیام استان سمنان نیز فعال شده است. رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان نیز با اشاره به عملكرد موفق روزنامه پیام استان سمنان، گفت: روزنامه پیام به حرفه ای‌ گری نزدیك شده است.

«ایرج كارخایی» افزود: اشتغال، تامین آب، توسعه استان و … از جمله دغدغه‌ های مردم و مسئولان استان سمنان است كه به خوبی در روزنامه پیام منعکس می‌شوند. وی گفت: روابط عمومی‌ ها نیز باید با كمك رسانه ها به حفظ روحیه امید در مردم كمك كنند. رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ های محلی برای اطلاع رسانی فعالیت دستگاههای اجرایی تاكید كرد. روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان نیز در این جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای ارتقای سطح همكاری و فعالیت روزنامه پیام استان سمنان به عنوان تنها روزنامه این استان پرداختند.

 

محمدتقی اعرابی

مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی، اجتماعی

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons