نوشته ها

تقویت بخش خصوصی در نقاط مختلف گردشگری و کانون های میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری

ارسال شده توسط :

تقویت بخش خصوصی در نقاط مختلف گردشگری و کانون های میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری))

تقویت بخش خصوصی در نقاط مختلف گردشگری و کانون های میراث فرهنگی در استان چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری:

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان در سال ۱۳۹۴ که با حضور کلیه فرمانداران و روسای کمیته های ۹گانه ستاد اجرایی خدمات سفر به ریاست استاندار و در محل سالن جلسات شهید خرازی استانداری برگزار شد از تقویت بخش خصوصی در نقاط مختلف گردشگری و کانون های میراث فرهنگی استان خبر داد و اظهار داشت: با ارتقای زیرساخت های گردشگری و جذب مسافران بیشتر در استان، وضعیت استان در زمینه های مختلف، متحول می شود.

بهمن عسگری سوادجانی با بیان اینکه کلید توسعه گردشگری استان، از زمان سفر رییس جمهوری و هیات دولت به شهرکرد، زده شد افزود: به دنبال حضور پرشور مسافران در تعطیلات عید سعید فطر پارسال و نوروز ۱۳۹۴، تدابیر لازم برای خدمات رسانی بهتر به مسافران در سالجاری، اندیشیده شده است.

عسگری سوادجانی با اشاره به اینکه اکنون میانگین اقامت مسافر در استان، دو تا سه شب است گفت: به همین منظور، زیرساختهای گردشگری در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری تقویت شده است.

بهمن عسگری سوادجانی افزود: به منظور خدمات دهی مطلوب به مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری با همکاری دستگاه های اجرایی مربوطه، مشاغل خدمات رسان در نقاط مختلف استان، شیفت بندی شده اند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons