نوشته ها

تودیع و معارفه مسئول نمایندگی میراث فرهنگی بشرویه

ارسال شده توسط :

تودیع و معارفه مسئول نمایندگی میراث فرهنگی بشرویه

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه ))

مسئول جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه با حضور فرماندار شهرستان بشرویه، مدیر کل میراث فرهنگی استان و جمعی از مسئولان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، علی باقری فرماندار شهرستان بشرویه در مراسم تودیع و معارفه ضمن بیان اینکه مسئولان همیشه باید برای خدمت به مردم تلاش کنند، افزود: مردم از مسئولان جلوترند و ناظر بر عملکرد آنها هستند.

وی با تاکید بر اینکه پست مدیریت برای خدمت است گفت: تودیع و معارفه یک امر مرسوم در ساختار اداری است و مهم این است که در هر جایگاهی برای خدمت تلاش کنند.

فرماندار بشرویه با تقدیر از زحمات هاشم اتفاقی مسئول سابق میراث فرهنگی بشرویه گفت: اقدامات بسیار خوبی برای بازسازی و احیا اماکن تاریخی بشرویه انجام شده است.

باقری؛ نگهداری اماکن تاریخی و آثار باستانی را نیازمند عزم ملی دانست و گفت: احیا سنت های زیبای قدیمی، فرهنگ، آداب و رسوم و آثار باستانی از مهمترین اصول میراث فرهنگی است.

وی افزود: انتخاب مدیر بومی باعث افتخار برای شهرستان است و باید از تجربیات مدیران قبلی نیز استفاده شود.

فرماندار بشرویه؛ ارتباط و تعامل با شوراها، شهرداری و دیگر مسئولان را خواستار شد و گفت: میراث فرهنگی مربوط به همه ارگان هاست و باید همه برای حفظ هویت تاریخی بشرویه تلاش کنند.

باقری اظهار امیدواری کرد: با عنایت مسئولان استانی و تلاش مدیران شهرستان بشرویه، بیش از گذشته معرفی شده و در حوزه میراث فرهنگی آن همت شود.

در این مراسم از هاشم اتفاقی مسئول سابق میراث فرهنگی بشرویه تقدیر و “سید امیر سلیمانی” به عنوان مسول جدید میراث بشرویه معرفی و کار خود را رسماً آغاز کرد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons