نوشته ها

تور ویژه عکاسان و خبرنگاران رسانه ها به مقصد شهرستان کلات برگزار می شود

ارسال شده توسط :

تور ویژه عکاسان و خبرنگاران رسانه ها به مقصد شهرستان کلات برگزار می شود

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی،))

رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، گفت: همزمان با برگزاری هفته فرهنگی کلات، تور ویژه عکاسان و خبرنگاران رسانه ها به مقصد این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، محمد رضا پهلوان با اعلام این خبر افزود: این تور متشکل از ۲۰ نفر از عکاسان و خبرنگاران رسانه های مختلف است که به منظور انعکاس ظرفیت های کلات در حوزه ماموریت های سه گانه این اداره کل در روز جمعه ۱۷ اردیبشهت ماه برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه هفته فرهنگی کلات از ۱۱ اردیبهشت ماه جاری آغاز و جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه مراسم اختتامیه این هفته فرهنگی با حضور مدیران استانی و محلی در عمارت خورشید کلات برگزار می شود افزود: برگزاری هفته فرهنگی کلات با استقبال بسیار خوبی روبه رو شده است.

پهلوان با تشریح برنامه های مراسم اختتامیه هفته فرهنگی کلات افزود: معرفی جاذبه های گردشگری، آثار تاریخی، رشته های صنایع دستی، آداب و رسوم مردم شهرستان کلات، اجرای موسیقی سنتی، سخنرانی تعدادی از مدیران و برگزاری مراسم عروسی سنتی از مهمترین برنامه های این مراسم است.

رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: هفته فرهنگی کلات فرصت مغتنمی برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری و هم چنین میراث فرهنگی و آثار تاریخی در کنار معرفی، توسعه و ترویج رشته های صنایع دستی بومی این شهرستان است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons