نوشته ها

تور گردشگری نیشابور به منا

ارسال شده توسط :

تور گردشگری نیشابور به منا

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

به مناسبت روز ملی خیام تورگردشگری با وسیله نقلیه قطار به مقصد نیشابور برگزار می شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از راه اندازی تور گردشگری به وسیله نقلیه قطار به مقصد نیشابور به مناسبت روز ملی خیام خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اعلام این خبر گفت: این تور گردشگری فرهنگی به مناسبت فرا رسیدن ۲۸ اردیبهشت روز ملی خیام از مشهد مقدس به مقصد نیشابور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ثبت نام برای حضور در این تور فرهنگی آغاز شده است افزود: تا کنون ۲۰۰ نفر برای حضور در این تور ثبت نام کرده اند که البته جمعی از مدیران و مسئولان، تعدادی از اصحاب رسانه و جمعی از فعالان حوزه گردشگری در این تور حضور دارند.

موسوی گفت: این تور فرهنگی به وسیله قطار برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در این تور فرهنگی علاوه بر حضور در مراسم بزرگداشت روز ملی خیام، از بناهای تاریخی، اماکن گردشگری و مراکزفرهنگی، تاریخی و فرهنگی و تفریحی نیشابور بازدید خواهند کرد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی درادامه گفت: قطار گردشگری مشاهیر به مناسبت فرا رسیدن روزهای ملی مربوط به مفاخر استان یعنی عطار، خیام و فردوسی در مشهد و نیشابور راه اندازی و این تورها با استقبال بسیار مناسبی از سوی شرکت کنندگان روبه رو شده است.

موسوی خاطرنشان کرد: برگزاری این تورها علاوه بر توسعه و تقویت گردشگری در استان می تواند باعث افزایش شناخت و آگاهی اقشار مختلف مردم با مفاخر استان شود

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons