نوشته ها

ثبت کمترین شکایت از واحدهای اقامتی خراسان رضوی در سال ۱۳۹۳

ارسال شده توسط :

ثبت کمترین شکایت از واحدهای اقامتی خراسان رضوی در سال ۱۳۹۳

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

رئیس کمیته خدمات اسکان و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی گفت: علی رغم وجود بیش از ۶۰ درصد واحدهای اقامتی در استان خراسان رضوی، در سال گذشته کمترین شکایت از واحدهای اقامتی این استان به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اعلام این خبر در حاشیه نشست ستاد اجرایی نظارت بر تاسیسات گردشگری استان افزود: در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت و به جهت ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به زائران و گردشگرانی که به مشهد مقدس سفر می کنند، واحدهای اقامتی این استان آمادگی کامل برای ارائه خدمات شایسته و مطلوب به زائران گرانقدر و گردشگران را دارند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی افزود: در سال گذشته، بازدید های نظارتی از واحدهای اقامتی در سطح استان صورت گرفته که همین امر هماهنگی های بهتری را در جهت ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به زائران و گردشگران ایجاد کرده است.

وی خاطر نشان کرد: تمهیدات لازم برای پذیرای از زائران و گردشگران در تابستان سال ۹۴ اندیشیده شده و تاسیسات گردشگری استان از جمله واحدهای اقامتی آماده پذیرایی از گردشگران تابستانی مشهد مقدس هستند.

گفتنی است، اولین نشست ستاد اجرایی نظارت بر تاسیسات گردشگری خراسان رضوی، عصر روز گذشته با حضور حسین زارع صفت مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، روئسای اتحادیه های واحدهای اقامتی استان، جمعی از مسئولان دلویت و بخش خصوصی و کارشناسان این حوزه در مشهد مقدس برگزار شد.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons