نوشته ها

جانباز فعال گردشگری گلستان به شهادت رسید

ارسال شده توسط :

جانباز فعال گردشگری گلستان به شهادت رسید

((میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان))

جانباز ۷۰درصد علیرضا خراسانی، مدیر عامل شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری و زیارتی لاله سیر گلستان، پس از سالها تحمل درد و رنج به درجه والای شهادت رسید و آسمانی شد. به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی این اداره کل، ابراهیم کریمی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان، شهادت جانباز سرافراز، شهید علیرضا خراسانی را به خانواده‌ی گرامی و بازماندگان و دوستان و همرزمانش تبریک و تسلیت گفت.

وی افزود: مردی از تبار صالحان که سالها درعرصه گردشگری فعالیت داشت، پس از تحمل سال ها رنج ناشی از جراحت جانبازی به آسمان پرکشید و به فیض شهادت نائل آمد.

کریمی اذعان داشت: بی شک راه ایثار و شهادت زیباترین اثر برای رسیدن به قرب الهی است و شهدای عزیز با عبور از آن همیشه در عرصه روزگار به یادگار می مانند.

وی خاطر نشان کرد: شهید خراسانی ، بیش از ۲۲ سال سابقه فعالیت در عرصه گردشگری داشته وخدمات ارزنده ای را جهت پیشبرد اهداف گردشگری استان گلستان به انجام رسانده بود.

مدیر کل و کارکنان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از خداوند منان برای آن سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons