نوشته ها

جشنواره مشارکت ملی گردشگری تمدید شد

ارسال شده توسط :

جشنواره مشارکت ملی گردشگری تمدید شد

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس ))

معاون گردشگری فارس با اشاره به برگزاری جشنواره مشارکت ملی گردشگری گفت: این جشنواره با رویکرد گردشگری حلال- ظرفیت ایرانی همزمان با روز جهانی جهانگردی برگزار خواهد شد که مهلت شرکت در جشنواره و ارسال آثار تا آخر مرداد ماه تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس سید موید محسن نژاد گفت: با توجه به اهمیت روزافزون صنعت گردشگری و شعار سال ۲۰۱۶ سازمان جهانی جهانگردی با عنوان «گردشگری برای همه، ارتقاء دسترسی در سطح بین‌المللی»، این جشنواره با هدف افزایش آگاهی بیشتر عموم جامعه از اهمیت و ارزش‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی صنعت گردشگری برگزار می‌شود.

محسن نژاد از عموم مردم استان به‌ خصوص دانشجویان و اساتید دانشگاه و هنرمندان درخواست کرد در این جشنواره که در چهار بخش عکس (مردمی و حرفه‌ای)، فیلم، سفرنامه نویسی و ایده برگزار می شود، شرکت کنند.

به گفته وی علاقمندان می‌توانند آثار خود را در موضوعاتی از جمله میهمان نوازی، خوراک ایرانی، پذیرایی، آداب و سنن، تنوع فرهنگی، پوشش سنتی، اقامت، صنایع‌ دستی، گردشگری سلامت، بقاع متبرک و سایر موضوعات تخصصی به سامانه اینترنتی www.farschto.ir جشنواره ارسال کنند.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons