نوشته ها

جلسه برنامه ریزی انتخاب مشهد به عنوان شهر جهانی سنگ های قیمتی در استانداری خراسان رضوی برگزار شد

ارسال شده توسط :

جلسه برنامه ریزی انتخاب مشهد به عنوان شهر جهانی سنگ های قیمتی در استانداری خراسان رضوی برگزار شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

با هدف افزایش تعامل و همکاری دستگاه های دولتی و خصوصی و تبادل نظر و هماهنگی هرچه بیشتر با موضوع انتخاب مشهد به عنوان شهر جهانی سنگ های قیمتی، جلسه برنامه ریزی در استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در این جلسه که در دفتر مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، مهمترین موضوعات مرتبط با برنامه ریزی های برای انتخاب مشهد به عنوان شهرجهانی سنگ های قیمتی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که جمعی از مدیران دولتی استان و بخش خصوصی حضور داشتند برنامه ریزی و دریافت پیشنهادات دو بخش خصوصی و دولتی مورد تاکید قرار گرفت و در خصوص موضوعاتی مانند چگونگی برای برگزاری جشن مشهد شهر جهانی سنگ های بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه حسین زارع صفت مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با بیان اینکه در برنامه ریزی دراز مدت قرار است مشهد شهر جهانی سنگ های قیمتی باشد گفت: در برنامه ریزی های خود باید به سال های آینده مشهد و ظرفیت های این کلانشهر بیش از پیش اشاره کرد.

وی با تبریک انتخاب مشهد به عنوان شهر جهانی سنگ های قیمتی افزود: خوشبختانه زیربنای توسعه سنگ های قیمتی در مشهد فراهم است و با برنامه ریزی و همکاری بخش دولتی و خصوصی از این به بعد شاهد توسعه روز افزون تولید، فروش و صادرات سنگ های قیمتی خواهیم بود.

در این جلسه هم چنین مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی نیز گفت: انتخاب مشهد به عنوان شهر جهانی سنگ های قیمتی یک اتفاق مبارک و ارزشمندی است که در این خصوص برای توسعه مسایل مرتبط با این حوزه نیازمند افرایش همکاری ها و تبادل نظر بخش دولتی و خصوصی هستیم.

علی رسولیان افزود: خوشبختانه فضای این همکاری و تبادل در استان وجود دارد و امیدواریم بتوان از این فرصت و فضا به نحو مطلوب استفاده کرد.

وی خاطر نشان کرد: استانداری خراسان رضوی در این خصوص آماده هرگونه همکاری و مساعدت است

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons