نوشته ها

جلسه ساماندهی زائر برهای ایستگاه راه آهن مشهد برگزار شد

ارسال شده توسط :

جلسه ساماندهی زائر برهای ایستگاه راه آهن مشهد برگزار شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

جلسه هماهنگی و ساماندهی زائربرهای ایستگاه راه آهن مشهد با حضور مدیران دستگاه های متولی و به میزبانی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشهد در این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در این جلسه مدیران و نمایندگانی از دستگاه های مختلف از جمله فرمانداری، نیروی انتظامی، صدا و سیما، راه آهن و دادگستری، تاکسیرانی و … حضور داشتند.

در این جلسه که پیروی مصوبات کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی برگزار شد، مهمترین موضوعات مرتبط با ساماندهی زائر برهای ایستگاه راه آهن مشهد مورد بررسی قرار گرفت.

در همین ارتباط احمد دیناری رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشهدگفت: در این جلسه مهمترین راه کارهای ساماندهی زائربرهای ایستگاه راه آهن مشهد مورد بررسی قرار گرفت و این زائر برها ساماندهی خواهند شد.

وی افزود: یکی از مصوبات این جلسه ارائه آموزش به زائر برهای بود که بر این اساس مقرر شد سازمان تاکسیرانی در سرفصل های آموزشی خود موضوع آموزش آداب و معاشرت با گرشگران و زائران را در دستور کار خود قرار دهد.

وی اضافه کرد: ضمن اینکه مقرر گردید نمایندگان شرکت های دارای مجوز و همچنین دفاتر خدمات جهانگردی و مسافرتی دارای مجوز در سالن اصلی راه آهن مستقر شوند.

وی خاطر نشانکرد: از آنجائیکه بخش زیادی از زائران و گردشگران با وسیله قطار وارد مشهد مقدس می شوند موضوع ساماندهی زائر برهای ایستگاه راه آهن مشهد مورد بررسی قرار گرفت

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons