نوشته ها

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز 94 در شهرستان سبزوار برگزار شد

ارسال شده توسط :

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز 94 در شهرستان سبزوار برگزار شد

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوي))

 جلسه هماهنگی خدمات سفر شهرستان سبزوار ويژه نوروز 94 با حضور  قائم مقام  ستاد هماهنگی خدمات سفر و معاون عمرانی فرمانداری ویژه  شهرستان سبزوار و کلیه اعضای ستاد، در فرمانداری ویژه اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوي “حسنعلی حبیب پور” سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار، با بیان اینکه سبزوار در حوزه گردشگری دارای ظرفیت‌های مهمی است و سفرهای نوروزی فرصتی بسیار خوبی است که بتوانیم با هماهنگی و استفاده از تمام ظرفیت ها شهرستان را بهتر معرفی نمایم.

   حبیب پور با بیان اینکه شهرستان سبزوار  در ایام تعطیلات نوروز با حجم زیادی از گردشگران و مسافران و زائران مواجه است افزود: سبزوار دارای جاذبه ها و قابلیت های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی زیادی است این مهم زمینه جذب گردشگران را برای سبزوار فراهم کرده است و شایسته است با ایجاد هماهنگی و انسجام و برنامه ریزی به موقع در غالب ستاد هماهنگی خدمات سفر وارائه خدمات مطلوب و قابل قبول به مسافران و زائران و گردشگران  تلاش نمایم تا ضریب ماندگاری مسافرین و زائرین را در این شهرستان افزایش دهیم.

 دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سبزوار اظهار داشت: برای ارائه خدمات بهینه به گردشگران در حوزه‌های مختلف رفاهی و تفریحی  اجرای طرح ساماندهی توسعه خدمات سفر در شهرستان  سبزوار نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارد.

در ادامه جلسه سایر اعضاء  از جمله بخشداران و شهرداری سبزوار و شورای اسلامی شهر، آموزش و پرورش، حمل و نقل و پایانه ها   نیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اجرای هرچه بیشتر خدمات سفر سال آتی ارائه کردند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons