نوشته ها

جلسه سر گروههای حلقه صالحین ادارات خراسان جنوبی در اداره کل میراث فرهنگی برگزار شد

ارسال شده توسط :

جلسه سر گروههای  حلقه صالحین ادارات خراسان جنوبی در اداره کل میراث فرهنگی برگزار شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی))

جلسه سر گروه های حلقه صالحین بسیج ادارات خراسان جنوبی در محل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، مدیرکل میراث فرهنگی استان در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: بسیجیان ادامه دهنده راه شهدا هستند.

حسن رمضانی بر ضرورت کار در حوزه فرهنگ و حساسیت این موضوع تاکید کرد و گفت: بعلت گستردگی حوزه فرهنگ، گوناگونی تعاریف آن و عدم پیاده سازی کامل رئوس فرهنگی در جامعه این حوزه بسیار آسیب پذیر شده است.

وی تاکید کرد: فرهنگ شناسی بدون توجه به نیاز روز جامعه و عدم استفاده از ظرفیت های موجود ممکن نیست.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اذعان داشت: نگاه ما به فرهنگ باید نگاهی نقادانه، سازنده و با شناخت کامل مفاخر و مشاهیر استان و مطالعه زندگی آنها و گذشته ارزشمند ایران باشد.

رمضانی، افراط و تفریط را مشکل امروز جامعه دانست و گفت: تبیین و ارزش گذاری صحیح فرهنگ و فرهنگ سازی در جامعه باید توسط مردم انجام شود نه دستگاهای اجرایی.

وی در پایان خاطر نشان کرد: میراث فرهنگی مهم ترین ظرفیت فرهنگی استان و نیاز امروز و فردای جامعه است و نیازمند تفکر بسیجی و نقد و کمک بسیجیان است.

در ادامه سر گروه های حلقه صالحین بسیج ادارات و اعضاء پایگاه شهید فهمیده اداره کل به بحث و تبادل نظر پرداختند .

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons