نوشته ها

جلسه كارگروه تورهاي خارجي ويژه نوروز 94 در مشهد برگزار شد

ارسال شده توسط :

جلسه كارگروه تورهاي خارجي ويژه نوروز 94 در مشهد برگزار شد

((ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي))

معاون گردشگري اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي گفت: جلسه كارگروه تورهاي خارجي ويژه نوروز 94 به منظور ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به مسافران نوروزي در اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، سيد جواد موسوي با اعلام اين خبر گفت: در اين جلسه كه با حضور مدير كل نظارت و بازاریابی سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور برگزار شد بر ارائه خدمات رساني هرچه بهتر و مطلوبتر به مسافران نوروزي و زائران امام هشتم (ع)، تاكيد شد.

موسوي افزود: در اين جلسه روحاني، دبير كارگروه تورهاي خارجي ابتدا در گزارشي به تشريح وضعيت دفاتر خدمات مسافرتي و تورهاي خارجي پرداخت.

وي اضافه كرد: از تصمیمات مهمي كه در اين جلسه اتخاذ شد مي توان به ساماندهي پروازهای خارجي در نوروز 94 با نظارت اداره كل ميراث فرهنگي خراسان رضوي و كارگروه تورهاي خارجي استان، نياز سنجي بازار و راه اندازي پروازهای مورد نياز شهروندان و مسافران نوروزي و تثبيت قيمت تورها در سطوح و بر اساس شاخص هاي مختلف و نظارت سازمان با هدف حسن انجام كار اشاره كرد.

وي افزود: ارائه قرار داد بين آژانس و مسافر و الزام دفاتر به ارائه و صدور قرارداد رسمي سازمان براي مسافرين، اطلاع رساني به شهروندان به منظور مراجعه به دفاتر مجاز خدمات مسافرتي و توازن سفر در جهت ورود مسافر خارجي به شهر مقدس مشهد از ديگر تصمیمات و مصوبات اين كارگروه است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons