نوشته ها

جلسه هماهنگی جشنواره مشارکت ملی گردشگری کشور در کردستان

ارسال شده توسط :

جلسه هماهنگی جشنواره مشارکت ملی گردشگری کشور در کردستان

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان))

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان به مناسبت روز جهانی گردشگری جشنواره با مشارکت مردم ، بخش خصوصی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار می شود که در استانهای مختلف کشور این جشنواره نیز با مشارکت دستگاههای متولی و بخش خصوصی و مردم برگزار خواهد شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی گردشگری استان کردستان در جلسه هماهنگی با دستگهای مرتبط در راستای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره گفت: جشنواره مشارکت ملی گردشگری برای دومین سال پیاپی برگزار خواهد شد ایین جشنواره با رویکرد همدلی و هم زبانی بین احاد مردم و گردشگران و مسافران داخلی و خارجی در سراسر کشور و استان کردستان برگزار خواهد شد.

وطن دوست افزود: این جشنواره در ۴ بخش عکس ، فیلم، خاطره نویسی و ایده های نو می باشد که در حوزه عکس هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و عکس ها می تواند در حوزه های حرفه ای یا آکادمی به صورت رنگی یا سیاه و سفید باشد.

وی تصریح کرد : در حوزه فیلم نیز فیلمها باید در حد ۶۰ ثانیه باشند و دارای تیزر باشند و در حوزه خاطره نویسی نیز خاطرات از هزار کلمه بیشتر نباشد.

وی در ادامه بیان داشت: در بحث ایده های نو این ایده ها می تواند در بحث توسعه گردشگری و برگزاری جشنواره های گردشگری باشد که علاقه مندان و شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند از طریق سایت میراث فرهنگی کردستان ثبت نام و آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

وی مهلت ارسال آثار ارسالی به این جشنواره را تا ۱۵ شهریور ماه اعدام نمود و برندگان این جشنواره در روز جهانی گردشگری معرفی خواهند شد.

وی در پایان گفت: به نفر اول این جشنواره ۵ سکه بهار آزادی ، نفر دوم ۳ سکه بهار آزادی و رتبه سوم یک سکه بهار آزادی اهداء خواهد شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons