نوشته ها

جلسه هم اندیشی سفرهای تابستانی خراسان رضوی برگزارشد

ارسال شده توسط :

جلسه هم اندیشی سفرهای تابستانی خراسان رضوی برگزارشد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

درآستانه آغاز سفرهای تابستانی جلسه ای با حضور حسین زارع صفت مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی معاون گردشگری واعضای انجمن صنفی دفاتر وشرکتهای خدمات مسافرتی بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در این جلسه به برسی و ارائه راه حل در خصوص مشکلات فرا روی دفاتر و شرکت های شهر مقدس مشهد و استان پرداخته شد و پس از تبادل نقطه نظرات، جناب زارع صفت راهنماییهای لازم را در این خصوص ارایه و با استقبال اعضای محترم این صنف مواجه شد.

در این جلسه مصوب شد اعضای انجمن صنفی به صورت مرتب و فصول تعیین شده گزارشات خود را به مدیر کل و حوزه مربوطه اعلام کنند تا بتوانند خدمات بهتری را به اعضا و همچنین مسافران ارایه کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در این جلسه گفت ضمن تاکید بر حقوق مسافران و زائرانی که وارد شهر مقدس مشهد می شوند گفت: باید دفاتر و شرکتهای خدماتی ضمن رعایت کلییه قوانیین و مقرات وضع شده در خصوص ارایه هرگونه خدمات از ناحیه این صنف یک نسخه قرارداد نیز در اختیار مسافران و گردشگران قرار گیرد.

وی افزود: عدم ارایه قرارداد به مسافر حتی برای یک تور یک روزه برای اعضای کمیته فنی تخطی از قانون محسوب می شود.

زارع صفت خاطر نشان کرد: تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته از زائران و گردشگران اندیشیده شده و در تابستان امسال آماده میزبانی شایسته از گردشگران هستیم

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons