نوشته ها

جلسه هم اندیشی فعالین حوزه گردشگری فارس در شیراز برگزار شد

ارسال شده توسط :

جلسه هم اندیشی فعالین حوزه گردشگری فارس در شیراز برگزار شد

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس ))

جلسه هم اندیشی فعالین حوزه گردشگری فارس با همکاری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری این استان و صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس این جلسه با حضور معاون امور زیارتی و گردشگری استاندار فارس ، مدیران کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و صدا و سیمای استان و معاونین این ادارات کل همچنین نایب رئیس شورای شهر شیراز ، رئیس جامعه هتلداران و دیگر صنوف و فعالین بخش خصوصی گردشگری این استان در هتل شیراز برگزار گردید .

بنابراین گزارش در این جلسه هر یک از شرکت کنندگان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مورد صنعت گردشگری استان و چالش و راهکارهای پیش روی این صنعت و توسعه آن در فارس پرداختند .

در این جلسه صدا و سیمای فارس نسبت به مشارکت و همکاری در راستای معرفی جاذبه های گردشگری تاریخی استان تاکید کرد و تولید برنامه هایی از این دست را در اولویت کاری خود معرفی کرد .

گفتنی است میراث فرهنگی فارس نیز مانند گذشته آمادگی خود را با صدا و سیمای استان و افزایش همکاری ها نسبت به معرفی پروژه های جدید و در دست ساخت گردشگری همچنین معرفی آثار کمتر شناخته شده در سراسر استان اعلام نمود و مقرر شد با همکاری میراث فرهنگی و صدا و سیمای استان معرفی توانمندی ها و ظرفیت های گردشگری و توزیع سفر صورت گیرد .

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons