نوشته ها

جلسه هم اندیشی نیروی انتظامی و میراث فرهنگی شیروان

ارسال شده توسط :

جلسه هم اندیشی نیروی انتظامی و میراث فرهنگی شیروان

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی ))

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی؛ سیاح مسئول نمایندگی شهرستان شیروان گفت: مهمترین موضوعات در این جلسه پوشش نظامی و امنیتی ،گشت های مشترک ،برخورد با فروشندگان اشیاء عتیقه ،مقابله با حفاران تپه‌های باستانی‌ و تخریب‌ گران بناهای تاریخی در محدوده شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

مسئول نمایندگی شهرستان اظهار داشت: همکاری متقابل در جهت اجرای احکام قضایی صادر شده و افزایش همکاری ها در خصوص مقابله با حفاران غیر مجاز و افراد سود جو از دیگر مباحث مطرح شده بود.

سیاح افزود: در این نشست تداوم برگزاری جلسات کمیته همکاری های مشترک نیروی انتظامی شیروان و اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شیروان به ویژه در حوزه های حفاظت، صیانت و مبارزه با قاچاق اموال تاریخی فرهنگی ، نظارت بر تاسیسات و موسسات گردشگری و بر خورد با متخلفین مورد تاکید طرفین قرار گرفت.

گفتنی است این جلسه در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شیروان و با حضور جانشین فرماندهی انتظامی شیروان سرهنگ آذری و فرماندهان پاسگاه های انتظامی شهرستان ،سرهنگ با قرزاده فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان ، سیاح ریاست اداره میراث فرهنگی شهرستان شیروان و کارشناس میراث فرهنگی استان برگزار شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons