نوشته ها

جمع آوری سورتمه حیران صحت ندارد

ارسال شده توسط :

جمع آوری سورتمه حیران صحت ندارد

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تخریب کامل بزرگترین سورتمه ریلی شمال کشور در منطقه حیران، ضمن رد این خبر گفت: نباید با شایعات بی اساس، آرامش موجود را برهم زد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، رضا علیزاده

از ادامه فعالیت سورتمه آستارا خبر داد و اظهار داشت: دهکده گردشگری حیران با سرمایه ۵۸۰ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی احداث شده که سورتمه نیز از جمله بخش های مختلف این دهکده است.

وی ، توسعه صنعت گردشگری در گیلان را از مهمترین سیاست های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: استاندار محترم نیز در جلسات کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری، بر لزوم همکاری مدیران برای حمایت از سرمایه گذاران تاکید می نماید.

علیزاده با بیان اینکه هم اکنون فضایی توام با امید و آرامش در گیلان فراهم است، خاطرنشان نمود: نباید با ایجاد تنش و شایعات بی اساس، آرامش موجود را بر هم زد.

وی با تاکید بر لزوم تامین امنیت سرمایه گذاری، تصریح کرد: اگر فضا برای یک سرمایه گذار ناامن گردد، انگیزه سرمایه گذاری از دیگر علاقمندان به سرمایه گذاری در این استان نیز سلب می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان حرکت چرخ های توسعه استان را مستلزم بهره گیری از توان و سرمایه بخش خصوصی خواند و افزود: این اداره کل از هیچ اقدامی برای حمایت از سرمایه گذاران فروگذار نمی کند.

بزرگترین سورتمه ریلی شمال کشور خرداد ماه امسال با حضور استاندار گیلان در منطقه حیران آستارا افتتاح شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons