نوشته ها

حضور فروشگاه اینترنتی صنایع دستی دارنیا استان گلستان در نمایشگاه صنایع دستی میلان ایتالیا

ارسال شده توسط :

حضور فروشگاه اینترنتی صنایع دستی دارنیا استان گلستان در نمایشگاه صنایع دستی میلان ایتالیا

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ))

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی دارنیا از استان گلستان در نمایشگاه صنایع دستی میلان ایتالیا حضور یافت و به معرفی صنایع دستی این استان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان فروشگاه اینترنتی صنایع دستی دارنیا از استان گلستان در نمایشگاه ( آرتی جی آنا میلان ۲۰۱۶) که با حضور هنرمندان صنایع دستی و تولیدکنندگان هنرهای سنتی ایران و دیگر کشورها در شهر نمایشگاهی میلان ایتالیا برگزار شده است حضور یافت و به معرفی و ارایه محصولات صنایع دستی این استان پرداخت.

بنا بر این گزارش کشورمان در این نمایشگاه در غرفه ای با مساحت ۱۵۶ متر مربع هنرهای سنتی، صنایع دستی و سوغات ایرانی را از جمله پته دوزی، ملیله کاری، رودوزی چهل تیکه، چرم، معرق و منبت، مینیاتور، چاپ باتیک، گلیم و ورنی، نقاشی روی شیشه، میناکاری، سفال و سرامیک، صنایع دستی دریایی، فرش و زیور آلات سنتی کشورهای مختلف را توسط ۱۶ هنرمند و شرکت بازرگانی به نمایش گذاشته است.

گفتنی است نمایشگاه صنایع دستی آرتی جی آنا میلان نخستین بار در سال ۱۹۹۶ میلادی به منظور تبلیغات محصولات صنایع دستی شروع به کار کرده و یکی از مهمترین رویدادهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در طول ۲۰ سال گذشته محسوب می شود.

لازم بذکر است فروشگاه اینترنتی دارنیا  استان گلستان در نمایشگاه سراسری صنایع دستی سال ۱۳۹۵ در تهران به عنوان فروشگاه مجازی برتر شناخته شده است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons