نوشته ها

حضور مدیرکل در منطقه نمونه ملی گردشگری سفیدآب رودسر

ارسال شده توسط :

حضور مدیرکل در منطقه نمونه ملی گردشگری سفیدآب رودسر

((میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان))

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان به همراه معاونین خود و فرماندار رودسر از پروژه در دست اقدام منطقه نمونه ملی گردشگری سفید آب بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ رضا علیزاده به همراه معاونین خود به رودسر عزیمت نمود و به همراه فرماندار این شهرستان از منطقه نمونه ملی گردشگری سفید آب واقع در بخش رحیم آباد بازدید نمود وی منطقه سپید آب رودسر را از زیباترین مناطق گردشگران دانست که با داشتن چشم اندازی منحصر به فرد همواره مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

این مسئول سکونتگاههای روستایی سپید آب را موجب جذب گردشگران علاقمند به گردشگری روستایی ، گردشگری ماجرا جویانه و گردشگری کوهستانی خواند و گفت : با تامین زیر ساخت های گردشگری در این منطقه ، اشتغال و رشد اقتصادی محقق می گردد.

علیزاده به وجود واحد های بین راهی و تاسیسات اقامتی در منطقه سپید آب اشاره کرد و تصریح نمود : بازارچه سنتی این منطقه که همه روزه دایر می باشد بر ارزش و اهمیت سپید آب افزوده است .

وی با بیان اینکه ساخت تاسیسات گردشگری شامل سوئیت ، بازارچه ، نمازخانه و سرویس بهداشتی در این منطقه با موفقیت در حال انجام است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان اذعان نمود : طی نشست های مشترک با مسئولان ارشد استان و فرماندار در صدور تشریع اتمام پروژه مذکور هستیم .

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons