نوشته ها

حضور معرفان کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در اصفهان

ارسال شده توسط :

حضور معرفان کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در اصفهان

معرفان کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری پس از ورود به استان اصفهان و عبور از شهرستانهای کاشان و نطنز، ظهر امروز به اصفهان رسیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، ۱۵ نفر از راهنمایان گردشگری که بعنوان پیشرو کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در سال ۲۰۱۷ میلادی، از نوشهر تا خلیج فارس رکاب می زنند، پس از ورود به اصفهان ، ظهر امروز در مجموعه جهانی کاخ موزه چهلستون مورد استقبال مدیر کل میراث فرهنگی استان، جمعی از فعالان عرصه گردشگری استان و اعضاء هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان قرار گرفتند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان در جمع میهمانان و فعالان گردشگری استان عنوان کرد : ما در سال ۲۰۱۵ شاهد یک تحول مثبت و تحرک جدی در صنعت گردشگری بودیم، لذا معتقدیم حرکتهائی از این دست، نشان دهنده افقهای روشنی در آینده گردشگری ایران است. اله یاری تاکید کرد: این حرکت مهم و نمادین که مقدمه برگزاری کنوانسیون جهانی راهنمایان تور در سال ۲۰۱۷ میلادی است، نقش مهمی در ایجاد همدلی و توسعه همکاری میان سازمان میراث فرهنگی و فعالان صنعت گردشگری خواهد داشت.

وی افزود: همه باید تلاش کنیم در سال ۲۰۱۷ این کنوانسیون، با شکوه هر چه تمام در ایران و به ویژه اصفهان برگزار شود تا از این طریق بتوانیم جهانیان را بیش از پیش با عظمت و شکوه فرهنگ و تمدن مردم خداجوی ایران آشنا سازیم .

گفتنی است در حاشیه این مراسم پس از برگزاری مراسم رسمی استقبال از هیئت مذکور، نشان انجمن راهنمایان استان اصفهان، توسط مدیر کل میراث فرهنگی استان به اعضاء این هیئت اهداء شد.

شایان ذکر است معرفان کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در سال ۲۰۱۷ میلادی حرکت نمادین خود را به صورت دوچرخه سواری از شهر نوشهر در ۱۳ آبان ماه آغاز و در ۲۵ آبان در بوشهر به اتمام خواهند رساند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons