نوشته ها

خراسان رضوی رتبه اول برپایی تعداد غرفه های صنایع دستی نوروزی را کسب کرد

ارسال شده توسط :

خراسان رضوی رتبه اول برپایی تعداد غرفه های صنایع دستی نوروزی را کسب کرد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با برگزاری بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی نوروزی در بیش از ۵۰۰ نقطه از استان موفق به کسب رتبه اول از لحاظ بالاترین تعداد محل برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی نوروزی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نوروز ۹۵ و با توجه به ضرورت برپایی نمایشگاه ها و فروشگاه های صنایع دستی نوروز، این اداره کل در برنامه ریزی های خود موفق به برپایی فروشگاه ها و نمایشگاه های صنایع دستی در بیش از ۵۰۰ نقطه از استان شد.

به همین خاطر معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، در لوح تقدیری از مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تقدیر کرد.

در این لوح تقدیر که به امضاء دکتر بهمن نامور مطلق رسیده، خطاب به حسین زارع صفت آمده است: گام نهادن در مسیر فرهنگ و هنر، علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار و قدم هایی محکم و استوار، بصیرتی دین مدار و پرعیار می طلبد.

توانمندی های متعهدانه و مسئولانه جنابعالی و همکاران محترم در برگزاری بازارچه های موقت عرضه و فروش محصولت صنایع دستی در نوروز سال ۱۳۹۵ سبب کسب امتیار اول استانی از لحاظ بالاترین تعداد محل شده است که گویای شایستگی های لازم برای انتخاب در این عرصه می باشد.

امید است در پرتو عنایت خداوند بلند مرتبه موفق و پیروز باشید.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons