نوشته ها

در قالب جشنواره رمضان زائران گنابادی آخر هر هفته مهمان حضرت امام رضا (ع) در مشهد می شوند

ارسال شده توسط :

در قالب جشنواره رمضان زائران گنابادی آخر هر هفته مهمان حضرت امام رضا (ع) در مشهد می شوند

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی ))

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با اشاره به اجرای جشنوراه رمضان در استان خراسان رضوی گفت: این جشنواره با هدف تسهیل زیارت و برگزاری تورهای زیارتی در برخی از شهرستان های استان از جمله شهرستان گناباد با همکاری یکی از دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اعلام این خبر افزود: در این جشنواره که در ماه مبارک رمضان برگزار می شود، زائران و گردشگران گنابادی با ثبت نام در این دفتر خدمات مسافرتی پنج شنبه هر هفته به مشهد مقدس سفر خواهند کرد.

وی افزود: بر این اساس، گردشگران ثبت نام شده در این تور زیارتی ساعت ۱۴ پنج شنبه هر هفته از گناباد به مشهد مقدس اعزام و ضمن زیارت بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) و بازدید از برخی از جاذبه های گردشگری و اماکن فرهنگی – تاریخی مشهد، افطار و سحر را در مشهد مقدس سپری خواهند کرد.

موسوی خاطر نشان کرد: در حال حاضر این جشنواره در شهرستان گناباد در حال برگزاری است که با استقبال بسیار خوب گردشگران گنابادی روبه رو شده است و آمادگی داریم تا این جشنواره را در سایر شهرستان های استان نیز برگزار کنیم.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons