نوشته ها

دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری برگزار می شود

ارسال شده توسط :

دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری برگزار می شود

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری به مناسبت ۵ مهر روز جهانی جهانگردی با رویکرد شعار سال “همدلی و همزبانی” و با تأکید بر معرفی جاذبه‌های ناشناخته و کمتر شناخته شده کشور نیز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، به منظور افزایش آگاهی بیشتر جامعه از اهمیت و ارزش ‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی صنعت گردشگری و نیز افزایش مشارکت و همکاری مردمی در خلق ایده‌ ها و تفکرات نوین، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دومین دوره از این جشنواره را با رویکرد همدلی و همزبانی و تاکید بر معرفی جاذبه‌های ناشناخته و کمتر شناخته شده و با همکاری سازمان‌ ها و موسسات دولتی و خصوصی و فعالان مردمی در حوزه گردشگری برگزار می‌کند.

این جشنواره امسال در چهار محور عکس در دو سطح عمومی و حرفه‌ای، ایده‌ های نو، خاطره ‌نویسی و فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه‌ ای برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار تا ۳۱ مردادماه امسال تعیین شده و نتیجه داوری‌ ها نیز پایان شهریور ماه اعلام می‌شود و برگزیدگان در مراسم روز جهانی جهانگردی معرفی خواهند شد.

یادآور می شود این جشنواره شرط سنی ندارد و شرایط و ضوابط دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری به آدرس اینترنتی www.Irantourismfestival2.com قابل دسترسی است.

ثبت ‌نام در سایت جشنواره برای شرکت ‌کنندگان در جشنواره، الزامی است و دریافت اثر از طریق سایت جشنواره و همچنین ارسال به دبیرخانه جشنواره انجام خواهد شد. آثار ارسالی باید منطبق با موازین اخلاقی، اسلامی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، در صورت عدم تطابق، آثار ارسالی حذف خواهند شد.

همچنین، علاقه ‌مندان می‌توانند آثار خود را دبیرخانه جشنواره به نشانی: تهران، میدان شیخ بهایی، برج صدف، طبقه ۹، واحد ۹۶ ارسال کنند و با شماره تماس ۸۸۶۲۲۱۸۹، شماره نمابر ۸۸۶۲۲۱۷۸ ارتباط برقرار کنند.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons