نوشته ها

دومین جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز ۹۴در خواف برگزار شد

ارسال شده توسط :

دومین جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز ۹۴در خواف برگزار شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

دومین جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز۹۴ در شهرستان خواف به منظور هماهنگی بیشتر بین دستگاه های مرتبط در حوزه خدمات به گردشگران نوروزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در ابتدای این جلسه محمود باعقیده مدیر میراث فرهنگی شهرستان خواف با ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته و بررسی مصوبات جلسه اول اعلام کرد امسال با همکاری شهرداری ها تعدادی از راهنمایان گردشگری در شهرهای مهم شهرستان با ستاد همکاری خواهند داشت.

وی افزود: خواف کاملا آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی است و در این خصوص تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

در این جلسه هم چنین معاون فرماندار که ریاست جلسه را بر عهده داشت در ادامه بر ضرورت برنامه ریزی برای پذیرایی بهتر و متفاوت از گردشگران در سال جدید و هماهنگی هرچه بیشتر تمامی سازمان های مستقر و همکار در شهرستان تاکید کرد.

وی افزود: برطرف نمودن کمبودها و افزایش هماهنگی میان نهادهای مسئول و ایجاد تمهیدات لازم برای آمادگی هرچه بیشتر ستاد برای خدمت رسانی به خیل عظیم گردشگران در ایام نوروز ۹۴ اولویت نخست این ستاد می باشد که برگزاری چنین جلساتی با حضور ارگان‌های مسئول مرتبط می تواند در بالا بردن رضایت مسافران موثر باشد.

فعال کردن سامانه هواشناسی شهرستان، استقرار پایگاه اطلاع رسانی در ورودی شهرستان از سمت استان خراسان جنوبی، افزایش تعداد راهنمایان گردشگری با همکاری شهرداری ها، تامین روشنایی معابر، نورپردازی بناهای تاریخی و تسطیح راههای مناطق مهم گردشگری از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons