نوشته ها

دومین قطار گردشگران اروپایی وارد مشهد مقدس شد

ارسال شده توسط :

دومین قطار گردشگران اروپایی وارد مشهد مقدس شد

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی ))

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دومین قطار حامل گردشگران اروپایی متعلق به شرکت عقاب طلایی وارد مشهد مقدس شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اعلام این خبر افزود: این قطار حامل ۴۳ نفر از گردشگران اروپایی است که از کشورهای آمریکا، استرالیا و جمهوری چک به مشهد مقدس سفر کرده اند.

وی گفت: این قطار شامل ۱۲ واگن است که با ۴۳ مسافر و ۳۲ خدمه صبح امروز وارد مشهد مقدس شد و بعد از توقف یک روزه در مشهد و بازدید گردشگران اروپایی از جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی – تاریخی پایتخت معنوی ایران، از جمله حرم مطهر، آرامگاه نادر و آرامگاه فردوسی این شهر را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.

موسوی با بیان اینکه مقصد قبلی این قطار شهر یزد بود افزود: این قطار بعد از حرکت از سمت یزد وارد مشهد مقدس شد و بعد از توقف یک روزه در مشهد، این شهر را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: گردشگران اروپایی این قطار از جاذبه های گردشگری، تفریحی، مراکز خرید و اماکن فرهنگی – تاریخی مشهد در این توقف یک روزه بازدید خواهند کرد

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons