نوشته ها

دیدارمدیرکل میراث فرهنگی گیلان با مدیران و مشاوران ارشد ارزیاب تیم جایکا

ارسال شده توسط :

دیدارمدیرکل میراث فرهنگی گیلان با مدیران و مشاوران ارشد ارزیاب تیم جایکا

(( میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

رضا علیزاده با مدیران و مشاوران ارشد ارزیاب جایکا جهت بحث و بررسی در خصوص پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان؛ ظهر امروز رضا علیزاده با مدیران و مشاوران ارشد ارزیاب پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب در حوزه اکوتوریسم از کشور ژاپن جهت بحث بررسی و تبادل نظر دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار که با هدف هم اندیشی و نظرسنجی درخصوص فعالیت های اجرایی تیم جایکا در تالاب انزلی برگزار شد، رضا علیزاده با ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته توسط تیم جایکاه در روستای جیره سر باقرخاله بعنوان اولین روستای هدف گردشگری گیلان اظهار داشت: آموزش های ارائه شده و اقدامات صورت گرفته در حوزه اکوتوریست مبتنی بر تالاب موجبات رضایتمندی ذینفعان و جامعه هدف را فراهم نموده است.

وی با بیان اینکه اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان از ابتدای اجرای فعالیت های مشترک جایکا برای بهبود در کیفیت خدمات تلاش نموده ، اذعان داشت: این اداره کل تمایل به توسعه این فعالیت ها به دیگر روستاها و مناطق حوزه تالاب انزلی دارد.

علیزاده بیان داشت: دانش افزایی، توسعه اقتصادی و حفظ اکوتوریست مبتنی بر تالاب از مزایای اجرای پروژه مذکور در حیطه ذینفعان بوده و می تواند الگویی برای دیگر بخش ها باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان با تقدیر از تلاش تیم جایکا برای فعالیت در تالاب انزلی خواستار توسعه حوزه فعالیت از یک روستا به دیگر نواحی و ادامه فعالیت های سایت پناهگاه حیات وحش سلکه گردید.

در ادامه این دیدار پیشنهادات و نظراتی جهت بهبود در روند ادامه فعالیت های دوجانبه مطرح گردید.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons