نوشته ها

دیدار مدیرکل، پرسنل و هنرمندان صنایع دستی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری

ارسال شده توسط :

دیدار مدیرکل، پرسنل و هنرمندان صنایع دستی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در  استان چهارمحال و بختیاری

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری ))

به مناسبت هفته صنایع دستی مدیرکل،  پرسنل و هنرمندان صنایع دستی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در  استان چهارمحال و بختیاری  دیدار کردند.

به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از ۲۰ خرداد ماه روز جهانی و هفته صنایع دستی خبرداد و گفت : به همین مناسبت نشستی در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری  با حضور پرسنل، صنعتگران، هنرمندان و پیشکسوتان در بخش صنایع دستی  برگزار شد.

بهمن عسگری سوادجانی با بیان اینکه اقداماتی که توسط این اداره کل برای رسیدن به اهداف سازمانی می باشد در راستای شعار مقام معظم رهبری که اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل می باشد است افزود : در هفته صنایع دستی سه طرح شامل افتتاح مجتمع نمد بهرام آباد، مجتمع خاتم شیخ شبان و سفره خانه سنتی بابا حیدر از جمله این طرح ها به شمار می روند.

وی اشتغالزایی آسان با کمترین سرمایه گذاری و عدم وابستگی به کشورهای خارجی را از مهمترین عوامل در بحث اقتصاد مقاومتی در این بخش دانست و گفت : در دورترین نقاط استان نیز آموزش های لازم رشته های صنایع دستی داده شده است که می توان به دهستان موگویی اشاره کرد.

عسگری سوادجانی در پایان از فعالیت فروشگاه صنایع دستی در مرکز استان توسط شرکت توسعه گردشگری اشاره کرد و افزود : کلیه محصولات صنایع دستی تولید شده در استان جهت حمایت از صنعتگران توسط این شرکت خریداری می شوند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons