نوشته ها

رئیس جدید اداره میراث فرهنگی سبزوار معرفی شد

ارسال شده توسط :

رئیس جدید اداره میراث فرهنگی سبزوار معرفی شد

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی محمود رضا سلیمانی به عنوان رئیس اداره میراث فرهنگی سبزوار معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، حسین زارع صفت، در سفر به شهرستان سبزوار ضمن معرفی محمود رضا سلیمانی به عنوان رئیس جدید اداره میراث فرهنگی این شهرستان در سخنانی با بیان اینکه شهرستان سبزوار دارای ظرفیت‌های مناسبی در حوزه‌ گردشگری است، اظهار داشت: این شهرستان تاریخی ۷ هزار سال قدمت دارد و وجود برخی آثار تاریخی به جا مانده از دوران گذشته سند این ادعاست.

وی با بیان اینکه شهرستان سبزوار دارای آثار تاریخی زیادی در حوزه‌های مختلف است گفت: باید در این زمینه برنامه‌ریزی جدی صورت گیرد تا بتوانیم از ظرفیت‌های خوب تاریخی و فرهنگی این دیار بهره‌مند شویم.

زارع صفت با اشاره به اینکه آثار تاریخی به جا مانده از دوران گذشته در حقیقت هویت فرهنگی، تاریخی و ملی ماست، گفت: این آثار باید حفظ و احیا شود و در این زمینه ما نیازمند همکاری بین بخشی همه ادارات هستیم.

گفتنی است، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی هم چنین در سفر خود به شهرستان سبزوار ضمن بازدید از برخی از بناهای تاریخی و تاسیسات گردشگری این شهرستان، با فرماندار و تعدادی از مسئولان سبزوار دیدار و گفت و گو کرد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons