نوشته ها

رئیس شورای جهانی صنایع دستی وارد تهران شد

ارسال شده توسط :

رئیس شورای جهانی صنایع دستی وارد تهران شد

(( رئیس شورای جهانی صنایع دستی وارد تهران شد ))

رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه به منظور افتتاح نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی ایران پیش از ظهر امروز ۱۲ اسفند ماه وارد تهران شد.

غدا هیجاوی رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه به دعوت فعالان بخش خصوصی صنایع دستی به منظور افتتاح و بازدید از نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی ایران در هتل پارسیان آزادی پیش از ظهر امروز ۱۲ اسفند ماه وارد تهران شد.

آثار این نمایشگاه در بیش از ۴۰۰ قطعه از آثار ارزشمند و منحصر بفرد هنرمندان زبده و صاحب نام کشور در ۲۰ رشته هنری طراحی و تولید شده و پیش تر در ۱۲ کشور جهان نیز به نمایش گذاشته شده است، این نمایشگاه جلوه ای ماندگار و کم نظیر از زیبایی، ذوق و ظرافت هنر ایرانی است که در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

یادآور می شود، این رویداد فرهنگی و هنری روز ۵ شنبه ۱۳ اسفند ماه با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور، غدا هیجاوی رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه و مدیران موسسه آفرینش های هنری سلام به عنوان میزبان این برنامه و نیز جمعی از مسئولین و اصحاب فرهنگ و هنر در هتل پارسیان تهران افتتاح می شود.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه با هدف ارائه ظرفیت های برجسته صنایع دستی و هنرهای سنتی ایرانی و نیز فرصتی برای رونق اقتصادی این حوزه و فروش آثار فاخر صنایع دستی است که توسط موسسه آفرینش های هنری سلام و با حمایت معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور برگزار می شود.

گفتنی است، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه از ساعت۹ تا ۱۰ صبح فردا ۱۳ اسفند ماه در هتل پارسیان آزادی واقع در بزرگراه چمران تقاطع یادگار امام طبقه M برگزار می شود.

همچنین، علاقمندان به عرصه فرهنگ و هنر ایران می توانند از ۱۳ تا ۲۱ اسفند ماه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ با مراجعه به آدرس مذکور از این نمایشگاه ارزشمند بازدید کنند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons