نوشته ها

راهنمایان گردشگری تبریز مورد ارزیابی قرار گرفتند

ارسال شده توسط :

راهنمایان گردشگری تبریز مورد ارزیابی قرار گرفتند

((سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از پایان دوره های آموزشی ویژه راهنمایان گردشگری تبریز خبر داد))

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه گردشگری تبریز ، رضا خلیلی گفت : این دوره های آموزشی که با هدف ارتقای سطح دانش و تقویت فن بیان و آشنایی با زبان انگلیسی ؛ تکمیل اطلاعات عمومی و تخصصی درباره تبریز و استان آذربایجان شرقی ، افزایش مهارت مکالمه انگلیسی و روانشناسی برخورد با گردشگر برای راهنمایان گردشگری تبریز تعیین شده بود پس از ۱۰ روز و با گذراندن ۱۰ واحد درسی در قالب ۵۲ ساعت کلاس پایان یافت و شرکت کنندگان در این دوره ها در پایان با شرکت در یک آزمون جامع تستی و تشریحی و همچنین امتحان عملی فن بیان و امداد و کمک های اولیه مورد سنجش قرار گرفتند.

خلیلی ادامه داد : این آزمون ملاک گزینش راهنمایان گردشگری برای فصل تانبستان قرار خواهد گرفت و قبول شدگان در این آزمون در مرحله دوم پس از گذراندن مصاحبه شفاهی در فصل سفرهای تابستانی در قالب تورهای تبریزگردی و سایر حوزه های مرتبط با گردشگری فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه راهنمایان گردشگری نمایندگان فرهنگ و تمدن شهر تبریز هستند ، یاد آور شد: راهنمایان گردشگری نماد فرهنگ و تمدن تبریز هستند و این افراد می توانند با داشتن اطلاعات کافی و برخورد مناسب گامی بزرگ در معرفی شهر تبریز بردارند و در صورتی که پارامترهای مورد نیاز یک راهنما را نداشته باشند تاثیر منفی در معرفی شهرمان خواهند داشت.

وی همچنین گفت : در همین راستا سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز قصد دارد به صورت مدوام و در قالب دوره های جدید و پارامترهای روز جهانی در آموزش فعالان گردشگری تبریز اقدام کنند.

خلیلی اظهار کرد: سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز قصد دارد با تقدیر و معرفی فعالان برتر حوزه گردشگری ۱۰ تیر ماه در محل تالار اندیشه ویژه برنامه سفرهای تابستانی را آغاز کند.

وی ابراز امیدواری کرد که تابستان امسال نسبت به سال های گذشته شاهد افزایش مسافران داخلی و خارجی باشیم.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons