نوشته ها

راهنمایان گردشگری نوروزی در دوره های آموزشی شرکت کردند

ارسال شده توسط :

راهنمایان گردشگری نوروزی در دوره های آموزشی شرکت کردند

((میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان فارس))

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری فارس از برگزاری دوره آموزش راهنمایان گردشگری ویژه نوروزی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری فارس دکتر مصیب امیری با اعلام این خبر گفت : با توجه به ورود تعداد بیشماری مسافر از سر تا سر کشور به استان فارس و ازدحام جمعیت در اماکن تاریخی فرهنگی استان در ایام نوروز لذا به منظور اطلاع رسانی مناسب تر در مکان های تاریخی و فرهنگی تحت پوشش با همکاری انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی فارس تعدادی از راهنمایان در اماکن تاریخی فرهنگی شاخص مستقر و در ایام نوروز به راهنمایی مسافران می پردازند.

امیری گفت : به منظور آشنا سازی این افراد با محیط کار ، رعایت قوانین و مقررات در مجموعه های گردشگری و باز آموزی تخصصی دوره آموزش راهنمایان نوروزی زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی فارس طی دو روز برگزار شد .

این مقام مسئول گفت : به منظور اطلاع رسانی مناسب تر به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه اطلاعات در اماکن تاریخی از طریق سیستم های بلوتوث و سیستم های بار کد خوان در موزه ها نیز انجام می شود.

وی گفت : نقشه گردشگری استان ، نقشه گردشگری شهر شیراز و کتابچه های اطلاع رسانی نوروزی برای ۳۰شهرستان استان فارس چاپ و در مبادی ورودی تمامی شهرستان ها و مراکز اطلاع رسانی مستقر در سطح شهر شیراز در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.

 

 

محمد کاظم بهادری پور

مدیر روابط عمومی

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons