نوشته ها

روابط عمومی تعیین کننده جایگاه اداره کل است

ارسال شده توسط :

روابط عمومی تعیین کننده جایگاه اداره کل است

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان))

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان، در نشست با روابط عمومی این اداره کل، درجه مقبولیت عملکرد یک سازمان را تابعی از اطلاع رسانی مطلوب و میزان رضایتی دانست که افکار عمومی از عملکرد آن سازمان دارد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی این اداره کل، ابراهیم کریمی جایگاه روابط عمومی در سازمان ها را تعیین کننده موقعیت سازمان ها برشمرد و گفت: یکی از اساسی ترین نیازهای دولت، سازمان ها و دستگاه ها، شناخت و ارزیابی افکار عمومی است تا بتوانند مناسب ترین و منطقی ترین ارتباط را با آن برقرار کرده و عملکرد مطلوب را ارائه نماید.

وی اهمیت شناخت افکار عمومی را به این علت دانست که آگاهی به عقاید به ما کمک می کند که رفتار احتمالی را پیش بینی کنیم و برنامه و سیاستی منطبق اتخاذ نماییم.

کریمی افزود: ارتباط با صدا و سیما در راستای عرضه جایگاه دستگاه و مستند سازی از ظرفیت های موجود مهم است و با فعال سازی سایت های خبری و اطلاع رسانی شایسته و امکان بروز کلیه ظرفیت های شهرستان های استان می توان در راستای معرفی هرچه بهتر عملکرد دستگاه گام برداشت.

وی ادامه داد: روابط عمومی باید همواره با اتخاذ شیوه ها و روش های نوین نسبت به اطلاع رسانی مطلوب و ارتباط تنگاتنگ با رسانه های خبری نسبت به معرفی ماهیت و عملکرد اداره کل تلاش نماید.

کریمی همچنین در راستای ارتقای جایگاه روابط عمومی در اداره کل، بر ایجاد کمیته و هسته مشاورین روابط عمومی تاکید داشت و بر رویکرد جامع نگری در سایت اطلاع رسانی اشاره داشت.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در پایان تصریح نمود: روابط عمومی باید بر محور تفکر مداری، مشارکت مداری و اطلاع مداری باشد تا بتواند در راستای کمک به اثربخشی اداره کل موثر باشد و با نواندیشی و نوگرایی، ابتکار و خلاقیت مستمر عجین شود .

 

 

حمید منوچهری

مدیر روابط عمومی و امورفرهنگی

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons