نوشته ها

زارع صفت در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان خبر داد

ارسال شده توسط :

زارع صفت در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان خبر داد

((۱۷۰۰ تاسیسات گردشگری خراسان رضوی میزبان زائران علی بن موسی الرضا(ع))

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر این استان از آمادگی کامل دستگاه های عضو ستاد برای استقبال از گردشگران و زائرانی که به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان به این استان سفر می کنند و ارائه خدمات شایسته به آنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، حسین زارع صفت با بیان اینکه در پایان هفته جاری به دلیل فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و تعطیلات پایان هفته، افزایش حضور زائران در مشهد مقدس را پیش بینی می کنیم گفت: تمامی تمهیدات برای ارائه خدمات شایسته به زائران در این ایام اندیشیده شده است.

وی از آمادگی کامل و صد درصدی دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان به منظور استقبال با شکوه از زائران و ارائه خدمات شایسته به آنان در استان به ویژه در شهر مقدس مشهد خبر داد.

وی اضافه کرد: طی جلسات برگزار شده در سطح استان و شهرستان مشهد هماهنگی های لازم به منشظور ارائه خدمات به زائران ورودی به ویژه در محورهای مواصلاتی به خراسان رضوی و مسیرهای پرتردد و مجموعه های اقامتی، رفاهی و بهداشتی استان صورت پذیرفته است.

زارع صفت هم چنین از آمادگی بیشتر واحدهای اقامتی، رفاهی و گردشگری مسیرهای خروجی استان جهت اعزام گروه های مختلف به منظور شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل خبر داد.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons