نوشته ها

ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان جاجرم تشکیل شد

ارسال شده توسط :

ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان جاجرم تشکیل شد

((میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی))

جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان جاجرم با حضور معاون گردشگری استان و به ریاست جناب آقای صاحبی معاون محترم فرمانداری جاجرم در محل فرمانداری شهرستان تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی؛ قدیر افروند معاون گردشگری سرمایه گذاری و تامین منابع استان ضمن اشاره به پر سفر بودن کشور به دلیل تنوع اقلیمی و فرهنگی ، استان خراسان شمالی را نیز مسیر عبور ۲۰ میلیون مسافر و زائر در طول سال دانست و اظهار امید واری کرد با تشکیل بموقع جلسات ستاد سفر و هماهنگی های هرچه بیشتر، سلامت و ایمنی هرچه بهتر و بیشتر این سفرها و اطمینان خاطر و رضایت میهمانان استان تامین گردد.

معاون گردشگری استان افزود: اگر ما در تامین این ضرورت ها و باید ها موفق باشیم آنگاه می توانیم با خیال راحت برای توقف و اقامت این عزیزان و جذب گردشگر و تدارک گردشی خاطره انگیز در استان برنامه ریزی کنیم. ما برای تحقق این ایده آل ها نیاز به توسعه زیرساخت ها به اقصی نقاط دیدنی استان، تبلیغ جاذبه ها، برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره ها و تولید فیلم و چاپ کتاب و پوستر و بروشور و …. داریم. بر همین اساس امسال ما تقویم رویداد های فرهنگی و گردشگری را تدوین و به فرمانداری ها برای جلب مشارکت و هماهنگی های محلی ابلاغ کردیم. در حال چاپ کتابچه و پوستر و بروشور و کلیپ های تبلیغ گردشگری استان هستیم.

وی مهمترین برنامه و توقع ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور را جدی گرفتن طرح ویژه تابستانه و نهادینه کردن ستاد اجرائی شهرستان ها و نظارت و بازرسی دقیق و جدی واحد های پذیرائی بین راهی و سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها و مساجد مسیر مسافران و نیز بین شهری اعلام کرد و با تقدیر از زحمات اعضاء ستاد اجرائی شهرستان ، تاکید کرد که ارسال گزارش عملکرد اعضاء و کمیته ها برای ارزیابی کشوری عملکرد ستاد ها موثر و مفید خواهد بود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons