نوشته ها

سرمایه گذاری در صنعت گردشگری مازندران سود آور است

ارسال شده توسط :

سرمایه گذاری در صنعت گردشگری مازندران سود آور است

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران ))

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از سرمایه گذاری ۵۴ هزار و ۴۹۰ میلیارد ریالی در بخش گردشگری مازندران خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در نشست توجیهی اقتصاد مقاومتی و پنجره واحد سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان با بیان اینکه این سرمایه گذاری در ۱۸۱ پروژه گردشگری در حال انجام است گفت: با اتمام این تاسیسات شاهد اشتغال بیش از ۲۷ هزار نفر خواهیم بود.

بزرگ نیا با بیان اینکه پنجره واحد سرمایه گذاری برای بخش گردشگری مازندران یک فرصت است تا شاهد موانع گذشته بر سر راه سرمایه گذاران نباشیم، تصریح کرد: مدیریت استان و دستگاههای مرتبط در شرایط کنونی به اهمیت سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و ره آوردی که برای استان بدنبال دارد، پی برده اند.

وی اقتصاد مقاومتی را عامل اساسی توسعه کشور در شرایط کنونی توصیف کرد و گفت: در چند سال اخیر مقام معظم رهبری اقتصاد را مورد توجه و تاکید قرار داده اند. این رویکرد بیانگر جهادی است که باید در عرصه اقتصاد انجام گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران ایجاد دفتر پنجره واحد سرمایه گذاری در این اداره کل را گامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: سرمایه گذار نباید گرفتار بروکراسی اداری و رفت و آمد بین دستگاههای اجرایی شود.

بزرگ نیا خاطر نشان کرد: امروز شرایط برای سرمایه گذاری در مازندران فراهم است و صنعت گردشگری برای سرمایه گذاران سود آوری دارد.

وی بیان کرد: گردشگری صنعت پاکی است که با حمایت دولت می تواند علاوه بر اشتغالزایی ، بخش صنعت و کشاورزی را نیز رونق بخشید.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons