نوشته ها

سرپرست جديد اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي وگردشگري شهرستان فريمان معرفي شد

ارسال شده توسط :

سرپرست جديد اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي وگردشگري شهرستان فريمان معرفي شد

((سرپرست جديد اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان فريمان))

 سرپرست جديد اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان فريمان صبح امروز در مراسمي با حضور بزم آرا فرماندار فريمان معرفي و از خدمات رئيس سابق اين اداره قدر داني شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي در اين جلسه كه معاون صنايع دستي استان و تعدادي از مديران اداره كل ميراث فرهنگي خراسان رضوي نيز حضور داشتند، حسن گياهي به عنوان سرپرست جديد اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان فريمان معرفي شد.

در اين نشست بزم آرا فرماندار فريمان با اشاره به اهميت ماموريت هاي سه گانه اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري بر افزايش همكاري ها با اين اداره تاكيد كرد.

 وي هم چنين با اشاره به اينكه شهرستان فريمان به دليل نزديكي به مشهد مقدس از اهميت بالايي برخوردار است افزود: اين شهرستان مي تواند به عنوان يكي از مقاصد گردشگري استان در اسكان گردشگران استان نقش مهمي را ايفا كند.

به گفته وي، فريمان از لحاظ تاريخي و فرهنگي نيز يكي از شهرستان هاي داراي پيشينه تاريخي قوي است كه در حوزه صنايع دستي نيز از ظرفيت هاي بالايي برخوردار است و رشته هاي گوناگون صنايع دستي در اين شهرستان فعال است.

بزم آرا خاطر نشان كرد: اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در اين شهرستان نقش مهمي در اشتغال زايي مي تواند داشته باشد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons