نوشته ها

سرپرست جدید نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بافق معرفی شد

ارسال شده توسط :

سرپرست جدید نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بافق معرفی شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد))

جلسه تودیع و معارفه سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بافق با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در محل نمایندگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، امورفرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد محمدمهدی شرافت مدیرکل میراث فرهنگی یزد در این جلسه اظهار داشت: باتوجه به اینکه شهرستان بافق دارای پتانسیل های بالای گردشگری می باشد و پیشرفت هایی که طی سه سال گذشته در این زمینه در شهرستان صورت پذیرفته است، امید است با همکاری و همدلی مردم و تلاش بیش از پیش مسئولین ظرفیت های شهرستان بهتر به همگان معرفی شده و شاهد تبدیل نمایندگی این شهرستان در آینده ای نه چندان دور به اداره باشیم.

وی خاطرنشان ساخت: صنایع دستی بافق از جمله پتانسیل های بالقوه شهرستان محسوب می شود که می توان در راستای ارتقای صنعت گردشگری از آن استفاده نمود.

این مقام مسئول در پایان از زحمات و همراهی های فرماندار و شهردار شهرستان در راستای ارتقای سطح گردشگری شهرستان نیز تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است: در این مراسم لیلا رنجبر به عنوان سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بافق منصوب و از زحمات علی اکبر قانعی تشکر به عمل آمد.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons