نوشته ها

سفر انجمن بانوان دیپلمات وزارت امور خارجه به فردوس و بازدید از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان

ارسال شده توسط :

سفر انجمن بانوان دیپلمات وزارت امور خارجه به فردوس و بازدید از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی ))

انجمن بانوان دیپلمات وزارت امور خارجه در راستای شناسایی توانمندی های بانوان استان در حوزه صنایع دستی و شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های تاریخی و گردشگری از سوی نمایندگی وزارت امور خارجه در استان به شهرستان فردوس سفر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، این سفر با هماهنگی دکتر ابراهیمی نماینده وزارت امور خارجه در استان، با میزبانی شهرداری فردوس، با همکاری پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی تون و قنات بلده و دفتر امور بانوان فرمانداری شهرستان صورت پذیرفت.

انجمن بانوان دیپلمات در نشستی صمیمی با بانوان فعال و منتخب شهر، به شرح اهداف و فعالیت های این انجمن در کشور و خارج از کشور پرداخته و در بازدید از نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان بر استفاده از این ظرفیت در فعالیت های خود تاکید نمودند.

“خانم رحیم پور” نماینده انجمن بانوان دیپلمات در تشریح اهداف انجمن، ارتقای نقش زن مسلمان ایرانی در همه حوزه ها، برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی و تورهای گردشگری و تفریحی را به عنوان مهم ترین اهداف این انجمن بیان کرد.

لازم بذکر است: بازدید و استفاده از مجموعه گردشگری آبگرم معدنی فردوس، بازدید از قنات بلده و روستای گردشگری باغستان، حضور در مسجد جامع قدیم فردوس و بازدید از سایر آثار شهر تاریخی تون از دیگر برنامه های انجمن در این سفر بود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons